Sluchadla

Naše ordinace Vám může poskytnout všechny typy sluchadel: závěsná i zvukovodová, analogová i digitální, plně hrazená pojišťovnami i s různě velkými doplatky. Vše dle přání a možnosti pacienta. Zajišťujeme odzkoušení dalších protetických pomůcek pro sluchově postižené jako například infra naslouchátka pro poslech rádia a televize, signalizace bytového zvonku, telefonu a podobně.

Objednací lhůty na sluchadla se prodlužují, mimo nárůstu pacientů se na tom rovněž podílí neukázněnost objednaných pacientů.

Pacient se objedná, my na něj máme vymezenu hodinu času. Pokud však nepřijde bez omluvy, jsme v ordinaci  v té době bez práce, zatímco by mohl být ošetřen jiný pacient.

Rozhodli jsme se, že od prosince začneme objednávat pacienty na rok 2016. Kdo se bude chtít objednat, přijde se s kartičkou pojišťovny zapsat a přinese zálohu 100 Kč, která bude pacientovi vrácena, pokud se dostaví k vyšetření dle objednání. Pokud nepřijde a neomluví se předem (omluvy v den vyšetření nebudou brány v potaz, protože již neseženeme žádného náhradníka na daný termín) o zálohu přijde. Samozřejmě, že místo pacienta mohou přijít příbuzní či známí.

Doufám, že tento systém povede k oboustranné spokojenosti.

V naší ordinaci přidělujeme sluchadla následujících firem:

Widex
Siemens
IntertonBernafon

Audifon